Przenośny generator

Przenośny generator Exo Stirling

generator-exo-stirlingExo Stirling to przenośny elektrycznej (oraz opcjonalnie ogrzewanie) Elektrownia Generator Stirling. Z Exo Stirlingiem masz wszystko, czego potrzeba, aby stać się niezależnym energii przez cały rok, zarówno w lecie, jak iw zimie. Jeśli chcesz korzystać z systemu do ogrzewania można podłączyć do grzejnika elektrycznego wentylatora lub poprzez podłączenie urządzenia do systemu hydraulicznego kotła w domu. Exo Stirling jest również wyposażony we własny mózg, który monitoruje system i kontroluje wszystkie dane operacyjne, które są przechowywane na serwerze opartym na chmurze, które można jako użytkownik dostępu i monitorowania (system monitorowania zasilany Cloudindustries.eu) ,

Exo Stirling może być również podłączony do opcjonalnego i dodatkowego, systemów solarnych i wiatrem.

Exo Stirling Przenośny system jest dokładnie to, co mówi – przenośne! Możesz mieć go podłączyć do swojego domu i siatki w jednej chwili i zabrać go do swojego domku letniego lub łodzi następnego.”

Zaleca się utrzymanie Exo Stirling urządzenie podłączone do sieci za bezpieczeństwo pokrycia szczytowego zasilania i do tworzenia kopii zapasowych mocy, jeśli Twój system jest obsługiwany lub jeśli zabraknie paliwa. Również nadmiar mocy produkowane mogą być oddawana do sieci dla korzyści finansowych.

Jeśli naprawdę chcesz być całkowicie niezależny i całkowicie wyłączyć siatkę, a następnie zalecamy zakup dodatkowych baterii akumulatorów do magazynowania energii elektrycznej i pokrycia szczytowego.

przenosny-generator-01